Uwaga przedsiębiorcy! Trwa nabór na uczestnictwo w Goniec Polish Festiwal

Uwaga przedsiębiorcy! Trwa nabór na uczestnictwo w Goniec Polish Festiwal

Czytany 1306 razy | czwartek, 09 lipiec 2015

Burmistrz Tarnogrodu uprzejmie informuje, że Departament Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Stefczyka 3, 20-151 Lublin tel. +48 81 537 16 21 rozpoczął nabór na uczestnictwo w Goniec Polish Festiwal, który odbędzie się 30 sierpnia 2015 r. w Londynie.

Misją Goniec Polish Festival  jest konsolidacja licznej Polonii, a także integracja Polaków z lokalną społecznością. Podczas imprezy promowane są rodzime produkty i usługi dedykowane Polakom. Prezentowana jest polska kultura, kuchnia i tradycje. Jest to doskonała okazja do prezentacji Polski, jako kraju nowoczesnego, rozwijającego się gospodarczo, z bogata kulturą a jednocześnie kultywującego tradycję.

Zachęcamy przedsiębiorców z naszej Gminy  do uczestnictwa w rekrutacji. Nabór skierowany jest do przedsiębiorców z sektora spożywczego.

Termin nadsyłania wniosków:

Poniedziałek (13 lipca 2015 r.), do godz. 10:00

Wnioski wraz z załącznikami i szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://www.invest.lubelskie.pl/index.php/pl/component/content/article/2-uncategorised/395-nabor-wnioskow-na-udzial-w-wydarzeniu-goniec-polish-festival-w-londynie

image001