"Biznes Lubelskie" już 17 maja 2018 r. w Biłgoraju

"Biznes Lubelskie" już 17 maja 2018 r. w Biłgoraju

Czytany 456 razy | piątek, 11 maj 2018

 

Szanowni Państwo,

Marszałek Województwa Lubelskiego, Sławomir Sosnowski serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie cyklu "Biznes Lubelskie". Już 17 maja 2018 r. spotykamy się w Hotelu Sitarska w Biłgoraju.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w chodzie sportowym, który opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

Program spotkania w Biłgoraju:
15.00-15.30  Rejestracja uczestników

15.30-16.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów - przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

16.00-16.20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami - prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Mediator w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie)

16.20-17:20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO - prelegent Dagmara Grabowska (Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Szatraj, Grabowska i Partnerzy, Warszawy)

17.20-17.30  Przerwa kawowa

17.30-18.30  Rola motywacji w biznesie - prelegent Robert Korzeniowski

18.30-18.45  Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie

wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja

18.45-19.30  Poczęstunek i networking

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl

Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W ramach cyklu Biznes Lubelskie najlepsi polscy prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych, konkurowania na rynkach międzynarodowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie. Spotkania skierowane są dla obecnych i przyszłych eksporterów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.

Dodatkową atrakcją regionalnych wydarzeń Biznes Lubelskie będzie obecność znamienitych polskich olimpijczyków – w tym Roberta Korzeniowskiego, Otylii Jędrzejczak, Sylwii Gruchały czy Daniela Iwanka, którzy opowiedzą o tym jak motywować siebie i pracowników.

Więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na www.invest.lubelskie.pl.

 

logo 4