Ferie bez nudy w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury

Ferie bez nudy w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury

Czytany 2047 razy | wtorek, 14 styczeń 2014

20 stycznia rozpoczynają się dwutygodniowe ferie dla dzieci. Aby przyjemnie i radośnie je spędzić Tarnogrodzki Ośrodek Kultury organizuje zajęcia, na które serdecznie zaprasza do siebie. Każdy będzie mógł znaleźć tam coś interesującego.

Już w niedzielę 19 stycznia o godz. 1600 zostaną przedstawione przez najmłodszych mieszkańców, a mianowicie dzieci z Przedszkola Miejskiego w Tarnogrodzie „Jasełka". Następnie specjalnie dla wszystkich dzieci odbędzie się przedstawienie z Krakowa pt. „Trąba słonia Salomona", a kolorowy wodzirej poprowadzi zabawę w świecie bajki i przygody i sprawi, że uśmiech i radość zagoszczą na twarzach uczestników.

Od poniedziałku do piątku tj. 20-24 stycznia 2014 r. odbędą się otwarte zajęcia taneczne, plastyczne, bajki dla dzieci, gry stolikowe. W tej ofercie dzieci znajdą szereg zajęć, które pozwolą aktywnie spędzić czas. Szczegółowy program będzie prezentowany na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Tarnogrodzie w aktualnościach oraz Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury - www.tok.lbl.pl.

Serdecznie zapraszamy.

Ferie bez nudy w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury