Harmonogram odbioru odpadów w lutym i marcu 2020 roku

Harmonogram odbioru odpadów w lutym i marcu 2020 roku

Czytany 996 razy | czwartek, 06 luty 2020

ODPADY WSZYSTKICH KATEGORII NALEŻY WYSTAWIĆ
DO GODZ. 7.00 W DNIU ZBIÓRKI

ODPADY NIEPRAWIDŁOWO POSEGREGOWANE NIE BĘDĄ ODBIERANE
 

Harmonogram odbioru odpadów z gospodarstw domowych na terenie Gminy Tarnogród w lutym i marcu 2020 roku

OBSZAR 1: Przedmieście Błonie 
 1 Stycznia, 3 Maja, Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Klonowa, Konopnickiej, Kosynierów, Nowa, Przedmieście Błonie (od ul. 1 Maja do końca), Reymonta, Słąki, Spokojna, Tarnowskiego, Wojska Polskiego

 HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 1. Przedmieście Błonie

Ulice:

  • 1 Stycznia
  • 3 Maja
  • Adama Mickiewicza
  • Henryka Sienkiewicza
  • Klonowa
  • Konopnickiej
  • Kosynierów
  • Nowa
  • Przedmieście Błonie (od ul. 1 Maja do końca)
  • Reymonta
  • Słąki
  • Spokojna
  • Tarnowskiego
  • Wojska Polskiego

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)
ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) - BEZ SEGREGACJI - wywóz dodatkowy*

Terminy odbioru:

  • 24 lutego (poniedziałek) 2020 r.
  • 30 marca (poniedziałek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 13 lutego (czwartek) 2020 r.
  • 12 marca (czwartek) 2020 r.

POPIÓŁ

Terminy:

  • 14 lutego (piątek) 2020 r.
  • 16 marca (poniedziałek) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

 

OBSZAR 2-1: Zabudowania wielorodzinne
SM „Łada”, WM „Medyk”, WM ul. Pogodna, WM ul. 1 Maja

HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 2. Zabudowania wielorodzinne:

  • SM „Łada”
  • WM „Medyk”
  • WM ul. Pogodna
  • WM ul. 1 Maja

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK)
ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 11 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 10 marca (wtorek) 2020 r.
  • 24 marca (wtorek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 13 lutego (czwartek) 2020 r.
  • 12 marca (czwartek) 2020 r.

POPIÓŁ

Terminy:

  • 14 lutego (piątek) 2020 r.
  • 16 marca (poniedziałek) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

 

OBSZAR 2-2: Zabudowania wielorodzinne
WM „Dom”, WM „Nadzieja”, WM „Sąsiedzi”, WM „Wierzba”

HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 2. Zabudowania wielorodzinne:

  • WM „Dom”
  • WM „Nadzieja”
  • WM „Sąsiedzi”
  • WM „Wierzba”

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK)
ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 11 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 10 marca (wtorek) 2020 r.
  • 24 marca (wtorek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 12 lutego (środa) 2020 r.
  • 11 marca (środa) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

 

OBSZAR 2A: Lubaczowska
Jasna, Jaśminowa, Lawendowa, Lubaczowska, Słoneczna, Pogodna, Promyk, Spółdzielcza

 HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 2A. Lubaczowska

Ulice:

  • Jasna
  • Jaśminowa
  • Lawendowa
  • Lubaczowska
  • Słoneczna
  • Pogodna
  • Promyk
  • Spółdzielcza

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 24 marca (wtorek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 13 lutego (czwartek) 2020 r.
  • 12 marca (czwartek) 2020 r.

POPIÓŁ

Terminy:

  • 14 lutego (piątek) 2020 r.
  • 16 marca (poniedziałek) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

OBSZAR 3: Przedmieście Bukowskie, Rynek
30 Czerwca, Cerkiewna, Cicha, Gizy, Męczenników Majdanka, Nadstawna, Przedmieście Bukowskie, Rynek, Szkolna, św. Jana Pawła II, Targowa, Wójtostwo, Zacisze, Zielona

HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 3. Przedmieście Bukowskie, Rynek

Ulice:

  • 30 Czerwca
  • Cerkiewna
  • Cicha
  • Gizy
  • Męczenników Majdanka
  • Nadstawna
  • Przedmieście Bukowskie
  • Rynek
  • Szkolna
  • św. Jana Pawła II
  • Targowa
  • Wójtostwo
  • Zacisze
  • Zielona

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 26 lutego (środa) 2020 r.
  • 25 marca (środa) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 13 lutego (czwartek) 2020 r.
  • 12 marca (czwartek) 2020 r.

POPIÓŁ

Terminy:

  • 14 lutego (piątek) 2020 r.
  • 16 marca (poniedziałek) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

OBSZAR 4: Przedmieście Płuskie Wschód, Przedmieście Płuskie Zachód, Przedmieście Różanieckie
Biłgorajska, Brama Korchowska, Handlowa, Kościelna, Nadrzeczna, Partyzantów, Podwale, Przedmieście Płuskie Wschód, Przedmieście Płuskie Zachód, Przedmieście Różanieckie, Stroma, Wały Tarnogrodzkie, Wesoła

HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 4. Przedmieście Płuskie Wschód, Przedmieście Płuskie Zachód, Przedmieście Różanieckie

Ulice:

  • Biłgorajska
  • Brama Korchowska
  • Handlowa
  • Kościelna
  • Nadrzeczna
  • Partyzantów
  • Podwale
  • Przedmieście Płuskie Wschód
  • Przedmieście Płuskie Zachód
  • Przedmieście Różanieckie
  • Stroma
  • Wały Tarnogrodzkie
  • Wesoła

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 27 lutego (czwartek) 2020 r.
  • 26 marca (czwartek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 13 lutego (czwartek) 2020 r.
  • 12 marca (czwartek) 2020 r.

POPIÓŁ

Terminy:

  • 14 lutego (piątek) 2020 r.
  • 16 marca (poniedziałek) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

OBSZAR 5 -  1 Maja
1 Maja, Dolna, Kościuszki, Kryszkiewicza, Krzywa, Ogrody, Przedmieście Błonie (od ul. 1 Maja do PZZ Kapka), Strażacka

HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 5: 1 Maja

Ulice:

  • 1 Maja
  • Dolna
  • Kościuszki
  • Kryszkiewicza
  • Krzywa
  • Ogrody
  • Przedmieście Błonie (od ul. 1 Maja do PZZ Kapka)
  • Strażacka

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 28 lutego (piątek) 2020 r.
  • 27 marca (piątek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 13 lutego (czwartek) 2020 r.
  • 12 marca (czwartek) 2020 r.

POPIÓŁ

Terminy:

  • 14 lutego (piątek) 2020 r.
  • 16 marca (poniedziałek) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

OBSZAR 6 - Luchów Dolny


HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 6. Luchów Dolny

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 17 lutego (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 12 lutego (środa) 2020 r.
  • 11 marca (środa) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

 

OBSZAR 7 - Luchów Górny, Pierogowiec


HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 7. Luchów Górny, Pierogowiec

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 17 marca (wtorek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 12 lutego (środa) 2020 r.
  • 11 marca (środa) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

 

OBSZAR 8 - Wola Różaniecka


HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 8. Wola Różaniecka

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 19 lutego (środa) 2020 r.
  • 18 marca (środa) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 12 lutego (środa) 2020 r.
  • 11 marca (środa) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

 


OBSZAR 9 - Różaniec Pierwszy

HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 9. Różaniec Pierwszy

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 21 lutego (piątek) 2020 r.
  • 20 marca (piątek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 12 lutego (środa) 2020 r.
  • 11 marca (środa) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.

 


OBSZAR 10 - Różaniec Drugi

HARMONOGRAM  WYWOZU ODPADÓW - Obszar 10. Różaniec Drugi

ODPADY ZMIESZANE (POJEMNIK) I SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy odbioru:

  • 20 lutego (czwartek) 2020 r.
  • 19 marca (czwartek) 2020 r.

SZKŁO

Terminy:

  • 12 lutego (środa) 2020 r.
  • 11 marca (środa) 2020 r.

ODPADY KUCHENNE ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI
Pojemnik brązowy z napisem BIO (dla osób, które zadeklarowały brak kompostownika)

  • 18 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 25 lutego (wtorek) 2020 r.
  • 9 marca (poniedziałek) 2020 r.
  • 23 marca (poniedziałek) 2020 r.