Zaproszenie do udziału w spotkaniu konsultacyjnym

Zaproszenie do udziału w spotkaniu konsultacyjnym

Czytany 1846 razy | czwartek, 27 luty 2020

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, a w szczególności mniejszości etniczne i narodowe, uczniów, seniorów oraz wszystkich, którzy troszczą się o rozwój Tarnogrodu w zakresie poprawy dostępu do oferty kulturalnej, do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym planowanego remontu i zakupu wyposażenia Synagogi, Cerkwi Świętej Trójcy oraz Kościoła Pw. Przemienienia Pańskiego znajdujących się w Tarnogrodzie, a także planowanych działań edukacyjno-kulturalnych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 03.03.2020 r. o godzinie 13.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnogrodzie, ul. Kościelna 12.

Więcej informacji na temat zaplanowanego spotkania konsultacyjnego można uzyskać pod numerem telefonu: 84 6897298.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych, które dają możliwość wpływu na ostateczny kształt inwestycji, a także propozycji wzbogacenia oferty edukacyjno-kulturowej, w tym także do mniejszości narodowych i grup wykluczonych.

Liczymy na Państwa aktywny udział w procesie konsultacji społecznych.

Planowane przedsięwzięcie jest realizowane celem udziału w konkursie o pozyskanie funduszy norweskich z programu „Kultura” Działanie 1. Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym Poddziałanie 1.1. Restauracja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego.

 

1   2   3