Spotkanie informacyjne w formie webinarium  „Pożyczki i dotacje na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw w woj. lubelskim”

Spotkanie informacyjne w formie webinarium „Pożyczki i dotacje na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw w woj. lubelskim”

Czytany 711 razy | wtorek, 30 czerwiec 2020

Szanowni Państwo,

08.07.2020 r. w godzinach 10.00 – 11.00 Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu organizuje spotkanie informacyjne w formie webinarium  „Pożyczki i dotacje na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw w woj. lubelskim”. plakat 1

Webinarium kierowane jest dla firm zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na kapitał obrotowy. Na spotkanie zapraszamy również wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką Funduszy Europejskich.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się wypełniając formularz rekrutacyjny:

https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/136

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje na temat aktualnej oferty z Funduszy Europejskich  – dotacjach, pożyczkach które można przeznaczyć na wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Więcej informacji dostępnych jest pod poniższym linkiem:

https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/wydarzenia/webinarium-pozyczki-i-dotacje-na-kapital-obrotowy-dla-mikro-i-malych-przedsiebiorstw-w-woj-lubelskim/