Nowy Radny Rady Miejskiej w Tarnogrodzie zaprzysiężony!
W dniu dzisiejszym odbyła się XXX w bieżącej kadencji Sesja Rady Miejskiej w Tarnogrodzie.
Podczas posiedzenia miało miejsce uroczyste ślubowanie nowo wybranego Radnego Rady Miejskiej w Tarnogrodzie Pana Grzegorza Palucha, który objął mandat po zwycięstwie w wyborach uzupełniających w Woli Różanieckiej.
Grzegorz Paluch jest społecznikiem, rolnikiem, z zamiłowania pszczelarzem oraz pełni funkcję Sołtysa wsi Wola Różaniecka.
„Życzę Panu wielu sukcesów w pracy samorządowej, trafnych decyzji oraz satysfakcji z działań podejmowanych dla dobra mieszkańców naszej gminy” – życzył Radnemu Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Dołomisiewicz.


